AvERP – Az új generációs vállalatirányítási rendszer. Biztos német alapokon.

Karrier - Munkalehetőségek

Az AvERP Magyarország mindenkori célja intelligens, megbízható és értékteremtő informatikai megoldások fejlesztése és szolgáltatása magyar és nemzetközi felhasználók számára egyaránt.

Az AvERP Magyarország elkötelezett ügyfelei, partnerei, munkatársai és tulajdonosai hosszú távú elégedettsége, hűsége és fejlődése iránt, és minden munkatársa személyes tudásának legjavával járul hozzá innovatív és testreszabott informatikai megoldásaink fejlesztéséhez, alkalmazásához, vállalatunk sikeréhez valamint partnereink maximális megelégedettségéhez. Az AvERP Magyarország küldetése a Kiválóság és Egyediség megvalósítása.

Ezeknek a célkitűzéseknek a megértése és a velük való azonosulás szervezeti kultúránk fontos és alapvető része.

Aktuális karrierajánlataink:

Szoftverfejlesztő / Programozó

Feladatok:
  • Meglévő rendszerünk fejlesztése, karbantartása, telepítése, bevezetése

Elvárásaink:
  • Az SQL programozási nyelv alapos ismerete (Firebird SQL)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Elkötelezettség az AvERP Magyarország célkitűzései mellett

Előnyt jelent:
  • Tapasztalat ERP területén
  • Linux hálózati és karbantartási tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Pénzügyi és logisztikai alapismeret, tapasztalat

ERP Konzulens / Tanácsadó / Projektmanager

Feladatok:

  • Kimagasló rendszerszemlélet
  • Szóban és írásban is kiváló kommunikáció

  • SQL ismeret
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A jelentkezés feltételei:
A jelentkezéseket magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével folyamatosan várjuk a kapcsolatok menüpont alatt található e-mail címre.